Występ PSZCZÓŁEK dla HUMANUSA

19 grudnia 2012r.  dla podkreślenia doniosłości  uroczystej Wieczerzy Wigilijnej dla członków Janowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku KS "SYBARYCI" oraz Świetlicy Środowiskowej "STOKROTKA" - podmioty prowadzone przez JSNP "HUMANUS" i zaproszonych gości, gr. IV PSZCZÓŁKI prowadzona przez panią Olę Wołoszyn wystąpiła z przepiękną  świąteczną inscenizacją. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności artystyczne zarówno aktorskie jak i wokalne. Za swoje zaangażowanie zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Przedszkole składa Rodzicom dzieci tej grupy ogromne podziękowanie za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu strojów, rekwizytów i przewiezieniu dekoracji, ale głównie za to, że poświęcili swój popołudniowy czas na dowiezienie dzieci do miejsca występu.