Dyżury wakacyjne 2022

DYŻURY PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI W GMINIE JANÓW LUBELSKI

W OKRESIE WAKACYJNYM 2022 r.

od dnia 01.07.2022 r. do dnia 15.07.2022 r.

Publiczne Samorządowe Przedszkole nr 3, ul. Jana Pawła II 49

od dnia 01.08.2022 r. do dnia 12.08.2022 r.

Publiczne Przedszkole nr 4, ul. Ogrodowa 25

od dnia 16.08.2022 r. do dnia 31.08.2022 r.

Publiczne Samorządowe Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Ogrodowa 18

Dyżur wakacyjny od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 r. jest organizowany dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2021/2022 do przedszkoli, punktów przedszkolnych działających na terenie Gminy Janów Lubelski.

Uwzględniając realne możliwości organizacyjne przedszkoli, związane z prawem nauczycieli do urlopu wypoczynkowego oraz zabezpieczeniem dzieciom odpowiedniej opieki- liczba miejsc w okresie wakacyjnym, w przedszkolu dyżurującym jest ograniczona.

W związku z powyższym pierwszeństwo mają:

1. dzieci, których rodzice/opiekunowie prawni/ zadeklarowali korzystanie z pełnej oferty oraz czasu pobytu w przedszkolu w wymiarze powyżej 5 godzin dziennie;

2. dzieci obojga pracujących rodziców /opiekunów prawnych/ lub pracującego rodzica, który samotnie wychowuje dziecko i niekorzystających w tym okresie z urlopu.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny jest:

1) złożenie prawidłowo wypełnionej „ Karty zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny”
do dnia 24 czerwca 2022 r. Jeżeli rodzic zapisuje dziecko na więcej niż jeden dyżur wakacyjny to wypełnia na każdy dyżur osobną kartę. Wydawanie i przyjmowanie kart odbywa się w przedszkolu macierzystym. /Listę dzieci zgłoszonych na dyżur wraz ze złożonymi kartami dyrektor przedszkola macierzystego przekazuje dyrektorowi placówki dyżurującej w terminie do dnia 27.06.2022 r./

2) wniesienie opłat w terminie do dnia 30.06.2022 r. za żywienie i pobyt dziecka w przedszkolu, na wskazany przez dyrektora przedszkola rachunek lub w kancelarii przedszkola.

Uwaga: jeżeli powyższe warunki nie zostaną spełnione dziecko nie będzie przyjęte na dyżur wakacyjny, chociaż było zakwalifikowane.

Dyżury przedszkoli w okresie wakacyjnym

Karta zgłoszenia do Przedszkola Nr 1

Karta zgłoszenia do Przedszkola Nr 3