Szanowni Rodzice,
zgodnie z informacjami w sprawie zaostrzenia zasad bezpieczeństwa, podanymi w dniu 25.03.2021 r. na konferencji prasowej z udziałem Premiera RP Mateusza Morawieckiego i Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego informujemy, że od 29.03.2021 r. do 09.04.2021 r. nasze przedszkole zostanie zamknięte. Opieka będzie sprawowana wyłącznie nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

Zainteresowanych Rodziców prosimy o kontakt z wychowawcami do piątku, tj. 26.03.2021 r. do godziny 16.00.

Oczekujemy na opublikowanie Rozporządzenia MEiN, które określi zasady dalszego funkcjonowania przedszkoli.

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Na bieżąco będziemy informować o wszelkich zmianach.

Ważne! Rodzice będą mogli skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego.

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość