Prośba

Szanowni Państwo!

Chciałybyśmy pozostać w kontakcie z naszymi Przedszkolakami, cieszyć się ich małymi sukcesami, dlatego zachęcamy aby dzielili się Państwo z nami efektami swojej pracy z dziećmi. Mogą to być np. zdjęcia prac plastycznych, kart pracy, zrealizowanych pomysłów własnych, wspólnych zabaw, abyśmy mogły utworzyć "Wirtualną Wystawę Prac" dla każdej grupy.

Będzie nam bardzo miło, jeśli będziemy mogły zobaczyć jak pracują i bawią się "nasze" dzieciaki. Jak zawsze liczymy na Państwa kreatywność! Ucieszymy się również z każdej wiadomości dotyczącej wykonywania reszty zadań, które proponujemy.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adresy e-mail wychowawczyń grup lub w formie MMS na ich numery telefonów (dostępne w grupach).

Zachęcamy również do zbierania wykonanych przez dzieci prac - ponieważ gdy się spotkamy – będzie nam bardzo miło je zobaczyć i wykorzystać np. do utworzenia swoistych albumów, wystawek itp.

Życzymy wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzinom zdrowia.
Mamy nadzieję, że w niedługim czasie będziemy razem mogli spotkać się w naszym przedszkolu.
Już teraz dokładamy starań, by Wasz powrót był przyjemnością.

Pozdrawiamy ciepło.

Dyrektor i Pracownicy PRZEDSZKOLA TĘCZOWEGO