KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I DZIECI

W związku z zawieszeniem zajęć przedszkolnych, zachęcamy Rodziców do odwiedzania naszej strony internetowej. W pozycji "PRACA ZDALNA" (z lewej strony) będziemy zamieszczać dodatkowe informacje, zalecenia i propozycje do zabawy-pracy z dziećmi w domu.

W związku z przedłużeniem terminu (od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku) zawieszenia zajęć i obowiązkiem realizacji podstawy programowej (Decyzja Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku) informujemy, iż zaplanowana tematyka będzie podawana w poszczególnych grupach z wyprzedzeniem dziennym. Będą to przykładowe, rozpisane zadania, które mogą Państwo wykonywać z dziećmi w domu.

__________________________________________________________________________________________

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Janowie Lubelskim przekazuje

Informację dla osób, które potrzebują pomocy/rozmowy z psychologiem, pedagogiem, logopedą w okresie kwarantanny

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość