Grupa V MOTYLKI

Wychowawcy: Anna Bzdeń

Wanda Łukasik

Ewa Wuczko – nauczyciel wspomagający

Motylki to wyjątkowo zgrana, zżyta ze sobą oraz niesamowicie wesoła grupa dzieci. Można powiedzieć, że są to przykładowe przedszkolaki.

Motylki uczęszczają do przedszkola trzeci rok, dlatego czują się w nim bezpiecznie.

Jak przystało na starszaki, dzieci starają się dobrze przygotować do nauki w szkole, ucząc się samodzielności i dokładności w wykonywaniu zadań. Są śmiałe i otwarte.

Pomimo, iż więcej się uczą, to i tak najchętniej się bawią. Lubią śpiewać i tańczyć oraz uczestniczyć w zajęciach plastycznych i gimnastycznych.

Uwielbiają wspólne zabawy w sali jak i w ogrodzie przedszkolnym, wycieczki i spacery, ponieważ dzięki temu mogą zdobywać nowe doświadczenia, poznają bliższą i dalszą okolicę.

Przyjemnie i miło płynie im czas w przedszkolnej rodzinie.

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony grupowej.

A oto zdjęcia - efekty prac z zabawy i nauki dzieci w domach. Pozdrawiamy serdecznie wszystkie dzieci, życzymy pięknych prac i wesołej zabawy.

PRACA ZDALNA MOTYLKÓW część 2

PRACA ZDALNA MOTYLKÓW część 1

Zajęcia otwarte W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

Spotkanie opłatkowe