Galerie przedszkolne 2017/2018

24-V-2018 r. Przedszkolaki  obchodziły Święto Rodziny... {więcej..}

9-V-2018 r. na scenie JOK odbył się  Przegląd Recytatorski pod hasłem "Polska - Moja Ojczyzna"

W ramach bezpiecznego funkcjonowania placówki  zostało przeprowadzone przez strażaków z PSP w Janowie Lubelskim praktyczne sprawdzenie organizacji i ewakuacji z budynku przedszkola. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i  bezpiecznie opuścili budynek dostosowując sie do zaleceń. Korzystając z obecności strażaków, dzieci ze wszystkich grup miały okazję z nimi porozmawiać, zadawać pytania, obejrzeć pojazd strażacki i sprzęt, jaki się w nim znajduje. To był, dla wszystkich, ciekawy dzień.

26-04-2018 r. Klub Seniora ,,Nadzieja" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie wystąpił w naszym przedszkolu z przedstawieniem ,,Zielony Kapturek". Był to mile spędzony czas ze śmiechem na ustach i ciągłymi brawami.

W ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, przedszkolaki wraz z panem lesniczym zasadziły na przedszkolnym placu zabaw młodego dęba. Wszyscy musimy dbać o to, by drzewko mogło się rozrosnąć.

Cieszymy się z tanecznego sukcesu naszych małych przedszkolanek z grupy Pszczółek i Biedronek, które wytańczyły sobie pod okiem pani Edyty Zimak wyróżnienie  na V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Taneczne Inspiracje". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Podziwiamy życie i widoki głębin morskich w mobilnym oceanarium, które zawitało do naszego przedszkola

Odwiedziny aktorów z Teatru Żywego Słowa w Starym Sączu z przedstawieniem CISZA

Spotkanie z przedstawicielami FOOTBALL ACADEMY prowadzącymi zajęcia dla dzieci w wieku od 4-12 lat na terenie Janowa Lubelskiego. Zachęcali oni dzieci do wysiłku fizycznego, regularnych treningów, pokazywali sposoby wykorzystywania piłki do różnorodnych zabaw i zapraszali na swoje zajecia do "szkółki".

24-01-2018 r. Przegląd Kolęd i Pastorałek w JOK zostanie zpamiętany przez wszystkich jako dzień sukcesów naszych przedszkolaków z grupy BIEDRONEK, KRASNALI i PSZCZÓŁEK

Teatrzyk w przedszkolu "Świąteczne zamieszanie"

Odwiedziny SUPERBABĆ czytających dzieciom wiersze i bajki z zaproszeniem do swojego grona wszystkich babć i dziadków naszych przedszkolaków

Odwiedziny Teatru TRADYCJA z przedstawieniem KOLĘDOWANIE

Przedszkolaki ubierają choinkę na rynku

Sukces Nadii podczas Konkursu Tańca w Biłgoraju w kategorii Taniec Współczesny 7 lat i młodsi

7-XII-2017 r. starsze przedszkolaki oglądały w kinie na dużym ekranie film animowany pt. RIKO PRAWIE BOCIAN. Opowieści o małym ptaszku nie było końca.

MIKOŁAJ z MRÓWKĄ odwiedzili nasze przedszkole 7 grudnia 2017 r. zostawiając dzieciom małe upominki i radość ze wspólnej zabawy

Podziwianie profesjalnego przedstawienia w wykonaniu aktorów z Teatru Katolickiego "KOT W BUTACH"

Akademia z okazji rocznicy Święta Odzyskania Niepodległości"

Przedstawienie teatralne w przedszkolu pt. "Cenne rady"