BIEDRONKI 4-latki

Grupa czterolatkówbiedronka1001

Biedronki

Biedroneczki są w kropeczki i każdy o tym wie! – to nowe motto czterolatków         z grupy Biedronek, którzy od września dzielnie przychodzą do przedszkola, mimo że jesienna aura płata figle. Razem z Panią Olą i Wiesią, które są wychowawczyniami grupy, uczą się nowych zabaw i piosenek. Często wychodzą na spacery do parku zbierać liście oraz na przedszkolny plac zabaw. Tyle atrakcji może bardzo zmęczyć małe biedronki, dlatego zazwyczaj po spacerze dzieci wracają z rumianymi od wiatru policzkami i pustymi brzuszkami! Jednak Pani Małgosia i Pani Kasia, które są pomocą grupy, troszczą się aby codziennie ciepły obiadek był na stole. biedronka2001Wszytskie Panie, zarówno te, które pomagają oraz wychowawczynie, dbają aby dzieci czuły się bezpiecznie w przedszkolu a sala była zawsze kolorowa i przygotowana do nauki i zabawy. Dzieci w grupie Biedronek są bardzo kreatywne i aktywnie uczestniczą w zajęciach. Spędzają czas na rozwijaniu swojej wyobraźni poprzez rysowanie, malowanie farbami, słuchanie bajek lub budowanie z klocków. Chętnie dzielą się zabawkami i pomagają sobie wzajemnie. Każdy dzień w Tęczowym Przedszkolu niesie ze sobą wiele radości i nowych przygód!

Czesław Janczarski "Warzyła sroczka kaszkę" i "Cztery jabłuszka"

Szukamy oznak wiosny

Wiosna na parapecie