JAGÓDKI 2,5 i 3-latki

GRUPA I ,,JAGÓDKI”

„uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”jagodki01jagodka

Jesteśmy najmłodszą grupą dzieci w naszym przedszkolu. ale za to bardzo odważną. Jesteśmy   uśmiechnięci i ciekawi świata poznajemy siebie i swoje panie. Interesujemy się  wszystkim, co nas otacza.

W przedszkolu uczymy się zasad współżycia w grupie, samodzielności oraz zawieramy pierwsze przyjaźnie. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, lepimy plasteliną, kolorujemy. Bardzo lubimy zabawy, ale wiemy, że zabawki są dla wszystkich dzieci, dlatego staramy się nimi dzielić. Ogromną radość sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy na leżakach słuchając bajek oraz muzyki relaksacyjnej. Każdy kolejny dzień w przedszkolu przynosi nam radość i nowe przygody. Mamy dopiero 2.5 i 3 lata, wiele rzeczy robimy po raz pierwszy. Może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się   staramy.

jagodki02jagodkajagodki02jagodka

Zimowe zabawy

Zabawa karnawałowa

Spotkanie opłatkowe