PSZCZÓŁKI

Gr. II – Integracyjna – „Pszczółki”pszczolka01

Jesteśmy grupą wesołych i energicznych przedszkolaków. Wśród nas jest jedenaście dziewczynek i dziewięciu chłopców. Dla większości z nas to już nasz drugi rok w przedszkolu, więc znamy się dobrze i chętnie razem się bawimy i uczymy. Lubimy chodzić na spacery, śpiewać i tańczyć.

Potrafimy być jedną zgraną drużyną.

Czuwają nad nami nasze panie wychowawczynie: Renata Krawczyk i Wiesława Jakubiec a także Halina Piecuch oraz pani dyrektor Elżbieta Gil. Pomagają im pani Kasia Maiło i Asia Flis oraz Teresa Miś.

Mało kto wie ile empatii i zrozumienia jest w małych serduszkach dzieci, dla których los był bardziej łaskawy. Przebywając w grupie integracyjnej widzimy to każdego dnia. W naszej grupie dzieci specjalnej troski są otoczone wszechstronną opieką nie tylko ze strony dorosłych, ale również dzieci. Ogromna zasługa w tym Rodziców, którzy potrafią kształtować w nich wrażliwość i umiejętność pomagania innym.

Działając wspólnie, dbamy o wszechstronny rozwój dziecka. Wiemy jak ważne jest doświadczanie wszystkimi zmysłami otaczającego świata, dlatego stwarzamy dzieciom różnorodne sytuacje aby mogły go poznawać i zrozumieć.

pszczolka02„Powiedz mi, a zapomnę.

Pokaż mi, a zapamiętam.

Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

(Konfucjusz)

Nasz występ podczas obchodów Dni Janowa nad zalewem

Dzień Dziecka świetujemy na wesoło w pracowni garncarskiej w Łążku Garncarskim

"W krainie poezji" - recytujemy wiersze polskich poetów na scenie JOK