Podpisywanie umów z Rodzicami

Informujemy, że w Przedszkolu Nr 1 będą podpisywane umowy z Rodzicami dzieci przyjętych  na rok szkolny 2016/2017 w następujących terminach:

w  dniach od 22.06.2016 r. do 30.06.2016 r. i od 16.08.2016 r. do 26.08.2016 r.

W związku z pismem wystosowanym do Burmistrza Janowa Lubelskiego z dnia 10.05.2016 r. przez Rodziców trzylatków nieprzyjętych do przedszkola z prośbą o weryfikację procesu rekrutacji oraz w celu sprawdzenia informacji zawartych we wnioskach o przyjęcie dziecka do przedszkola w dniu podpisywania umowy należy dostarczyć do przedszkola dokument potwierdzający zatrudnienie rodziców/pobieranie nauki w trybie stacjonarnym/prowadzenie działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego przez rodziców zgodnie z wypełnionym oświadczeniem dołączonym do wniosku (dotyczy rodziców dzieci trzyletnich).

Więcej na stronie Janowa Lubelskiego : http://www.janowlubelski.pl/aktualnosci/dla-mieszkancow/podpisywanie-umow-z-rodzicami-w-publicznych-przedszkolach-w-janowie-lube