Konstruuję z mamą i tatą

Konstruuję z mamą i tatą

Trzecim etapem projektu „Z matematyką na Ty” była zabawa plastyczna „Konstruuję z mamą i tatą”. Dzieci wraz z rodzicami przygotowywały w domu wycinanki, wyklejanki a także prace przestrzenne z figur geometrycznych . Następnie dzieci przyniosły prace do przedszkola i zostały one wystawione w przedszkolnym korytarzu aby każdy – zarówno dzieci jak i rodzice – mógł je obejrzeć.

Podsumowanie całego projektu miało miejsce 13 maja 2016.
Na uroczystości obecni byli rodzice, dzieci, nauczyciele przedszkola oraz jego dyrekcja. Pani dyrektor podziękowała dzieciom i rodzicom za udział w zabawie i pięknie wykonane prace. Każda grupa przedszkolaków przygotowała część artystyczną, w której szczególnie podkreślona była tematyka przyrody i matematyki. Dzieci, które wykonały prace razem z rodzicami w zabawie plastycznej, otrzymały nagrody w postaci książek z baśniami oraz dyplomów pamiątkowych za udział.

W dalszym ciągu aż do czerwca możemy podziwiać prace na wystawie

Każda praca to małe arcydzieło

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość