Przedstawienie Gimnazjum ALICJA W KRAINIE CZARÓW

05-05-2015r. w JOK zostało wystawione przez młodzież z Gimnazjum przedstawienie pt. "Alicja w Krainie Czarów". Gościnnie wzięły w nim udział także dzieci z naszego przedszkola i uczniowie Szkoły Podstawowej - nasi wychowankowie.

Występy młodzieży i dzieci, ich wzruszające, dojrzałe zachowanie godne prawdziwych artystów, dostarczyły nam wszystkim mnóstwo niezapomnianych wrażeń estetycznych i artystycznych. Udowodniły one swoim brawurowym występem profesjonalne przygotowanie. Tych umiejętności, które zostały zaprezentowane podczas spektaklu z wielką odpowiedzialnością, ale zarazem swobodą i radością nie powstydziliby się zawodowi artyści. Występ ten zapadnie na długo w naszej pamięci i sercu.

Serdecznie dziękujemy współtworzącym ten spektakl:

Panu Andrzejowi Tomczykowi – reżyserowi,
Paniom: Wioletcie Małysz, Annie Targońskiej, Małgorzacie Lewczuk, Elżbiecie Sobótce i Panu Krzysztofowi Biżkowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jego realizacji.

Życzymy satysfakcji i sukcesów w obranym kierunku aktywności
oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.