BIEDRONKI - 3,4-latki

Grupa 2biedronka001

BIEDRONKI

Biedronki to grupa dzielnych i pracowitych przedszkolaków. Większość z nich uczęszcza do przedszkola już kolejny rok i wraz z nadejściem września z uśmiechem na twarzy powitali nowe dzieci w grupie. Biedronki lubią spędzać czas na wspólnych zabawach, śpiewach i tańcach. Od czasu do czasu odwiedzają plac zabaw lub park gdzie jesienią zbierają kolorowe liście i kasztany.

Na co dzień chętnie uczestniczą we wszystkich zajęciach. Mają szansę rozwijać swoje talenty plastyczne, muzyczne, literackie, a także uczyć się języka angielskiego lub uczestniczyć w zajęciach z rytmiki. Dzięki takiej różnorodności, nie ma czasu na nudę!

Biedronki to dzieci aktywne, zawsze uśmiechnięte, chętne zarówno do zabawy jak i pomocy sobie nawzajem. Nad grupą czuwają panie wychowawczynie pani Ola i pani Wiesia, którym pomaga pani Madzia. Nie może tu również zabraknąć pani Marysi, która dba aby brzuszki Biedronek nie były puste – zawsze przynosi ciepłe i pyszne posiłki.

Wycieczka do DOBOSZÓWKI

W MUZEUM – „BIEDRONKI ” zwiedzają "Wystawę zabawek PRL-u"

Nasza wizyta w bibliotece

Tak się bawimy