PSZCZÓŁKI- 3 LATKI

pszczolka001       Grupa I - „Pszczółki”

„Pszczółki” – to grupa bardzo wesołych i radosnych dzieci – 11 dziewczynek i 9 chłopców. Wśród nas jest troje dzieci wymagających szczególnej opieki i troski.
Na szczęście „Pszczółki” bardzo szybko to zrozumiały i razem zgodnie się bawią, w miarę możliwości pomagając sobie nawzajem.

Dzieci z naszej grupy lubią różnego rodzaju gry i zabawy, chętnie śpiewają i tańczą, a występy przed publicznością sprawiają im ogromna radość. Z uwagą obserwują występy teatralne i słuchają o pracy przedstawicieli ciekawych zawodów. Dużą radość dzieciom sprawiają zabawy na świeżym powietrzu i spacery. Lubią obserwować otaczające środowisko i chętnie dzielą się zdobytą wiedzą.

Swoją radością i energią zarażają wszystkich wokół – ale to już chyba sami wiecie najlepiej!

pszczolki001

03 czerwca 2016r. - Wycieczka do BIBLIOTEKI

01 czerwca 2016r. - Święto Rodziny

20 stycznia 2016r. - Święto Babci i Dziadzia

14 stycznia 2016r. - Bal Karnawałowy

16 grudnia 2015r. - Spotkanie Opłatkowe

25 listopada 2015r. – Dzień Pluszowego Misia

W środę, 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i najlepszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Dzieci z naszej grupy z radością obchodziły tę uroczystość. Było dużo atrakcji i radości. Każde z dzieci przyniosło do przedszkola swojego ulubionego pluszaka. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych. Poznawały też zwyczaje niedźwiedzi oraz bajki o misiach. Wspólnie wykonały też pracę plastyczną przedstawiającą Misia.
Wszystkie „Pszczółki” lubią miodek i dlatego z niecierpliwością czekały na „małe co nieco”. Było słodko i wesoło - szkoda tylko, że wszystko co dobre szybko się kończy.

Spotkanie z policjantem – gr.I – „Pszczółki”

Na zaproszenie dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim.

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna, odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca policjanta. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie o zasadach bezpieczeństwa, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci!

pszczolki adaptacja015 Spotkanie adaptacyjne u Pszczółek

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość