Witaj wiosno !

Witaj wiosno !

Nadchodząca wiosna zainspirowała do pracy małych artystów z naszego przedszkola. Stosując różnorodne materiały plastyczne, łącząc różne techniki powstały kolorowe, piękne, urocze i oryginalne prace plastyczne, które zdobią nasz hol. Wszystkie prace zostały wykonane zbiorowo w ramach cyklicznej zabawy plastycznej „Plastyczne wędrówki przez pory roku”.

23.03.2015r nastąpiło zakończenie zabawy plastycznej, poświęconej pięknu otaczającego nas świata. Zabawa miała trzy odsłony związane z porami roku - jesienną , zimową i wiosenną. Wszystkie grupy z naszego przedszkola wzięły udział w zabawie. Zakończenia zabawy dokonała Pani dyrektor Elżbieta Gil, która podziękowała dzieciom i wychowawczyniom za zaangażowanie i piękne, kolorowe prace. Uroczystość uświetniły występy artystyczne w wykonaniu wszystkich grup.

Na zakończenie pani dyrektor wręczyła każdej grupie pamiątkowy dyplom oraz zabawki do wspólnej zabawy, które będą rozwijały inwencję twórczą dzieci.