Wizyta Księdza Biskupa

6 marca 2015 r., podczas Kanonicznej  Wizyty w naszej  parafii, Przedszkole Tęczowe odwiedził Ksiądz Biskup Edward Frankowski. Dzieci z zainteresowaniem powitały gościa i towarzyszące mu osoby. Uśmiechy na wszystkich twarzach sprawiły, że nikt nie czuł się spięty.

Starszaki przedstawiły radość przedszkolaków z wizyty w formie wierszowanej i obdarowały gości białymi różami. Następnie maluszki i średniaki zaśpiewały „Kto stworzył…?” a starszaki „Boże światełka”.

Ksiądz Biskup porozmawiał z dziećmi, wyróżnił Darię za uczestnictwo w roratach, pochwalił dzieci za piękne zachowanie i umiejętności, dokonał wpisu do Księgi Pamiątkowej i co najważniejsze pobłogosławił wszystkie obecne dzieci i obdarował obrazkami. Na zakończenie zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie gości z dziećmi i pracownikami przedszkola.