ELFY

ely001Elfy

To my „Elfy". Jesteśmy najmłodszą grupą przedszkolną.

W przedszkolu jest wspaniale. Codziennie spotykamy się w naszej kolorowej sali, w której razem się bawimy, śpiewamy, tańczymy, rysujemy, uczestniczymy w różnych zajęciach i zabawach oraz zajęciach dodatkowych takich jak; rytmika, j. angielski oraz w ćwiczeniach ruchowych Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.

Wiemy, że zabawki są dla wszystkich dzieci, dlatego staramy się nimi dzielić. W grupie uczymy się samodzielności i współdziałania z koleżankami i kolegami. Ogromną radość sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy.

Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy na leżakach słuchając bajek oraz muzyki relaksacyjnej.

Mamy dopiero po 3 lata, wiele rzeczy robimy po raz pierwszy. Może nie wszystko nam wychodzi, ale bardzo się staramy.