Wizyta policjanta

Wizyta policjanta

16 października. odbyło się spotkanie z policjantem  Pani policjantka opowiedziała przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, dzieci dowiedziały się o tym jak bezpiecznie podróżować samochodem. o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. uczuliła dzieci, aby zawsze pamiętały o zapinaniu pasów  podczas podróży samochodem.  Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. W policyjnej czapce, z „lizakiem” w ręku do twarzy było niejednemu chłopcu i dziewczynce dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska radiowozu oraz mogły usiąść za kierownicą.