Motylki świętują Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia 2015 r. Motylki zorganizowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości.

Licznie przybyłe Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci zaprezentowały gościom Jasełka, które w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku. Występ dopełniły recytacje wierszy, piosenka dla babci i dziadka oraz tańce.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom laurki. Po części artystycznej przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!