Spotkanie z pisarzem

W dniu 27 stycznia 2015r. w naszym Przedszkolu gościliśmy pana Wojciecha Ulmana, autora bajek, który podzielił się z dziećmi młodszymi i starszymi swoimi pasjami. Z wielkim zaangażowaniem opowiadał o swojej twórczości, malarstwie i fotografii, prezentując przy tym swoje prace i angażując dzieci zagadkami słownymi i obrazkowymi do rozwiązania.

Przedszkolaki wysłuchały kilku fragmentów bajek opowiadanych przez autora, m.in. „O sroce złodziejce”, „Kawce” i „Dziadku Franku” oraz „O Smoku Rzeszowskim”. Na zakończenie spotkania, dzieci zostały obdarowane wybraną książeczką z dedykacją autora. Spotkanie to przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Sądzimy, że będzie ono inspiracją dla dzieci i nauczycieli w rozbudzaniu pasji, talentów i zamiłowań.