Wizyta Świętego Mikołaja i Strażaków

19 grudnia 2014r. miał być dniem z zaplanowanymi wyjściami grup na Rynek. Niestety, pogoda pokrzyżowała te plany. Padający deszcz uniemożliwił spacery a tym bardziej długą wycieczkę. Jednak w czasie trwania zajęć zawitali do przedszkola niecodzienni goście. Strażacy swoim samochodem przywieźli Świętego Mikołaja, który odwiedził wszystkie dzieci w ich salach, To była przyjemna i słodka wizyta, bo Mikołaj obdarował wszystkich cukierkami czekoladowymi. W zamian dzieci przekazały mu wykonane przez siebie ozdoby do zawieszenia na choince na Janowskim Rynku. Zadowolony Mikołaj podziękował dzieciom, pożegnał się i wraz ze strażakami odjechał stroić choinkę. Ozdoby wykonane przez dzieci można i trzeba obejrzeć wraz z dziećmi podczas rodzinnego spaceru na Rynek.