Spotkanie Opłatkowe u Biedronek

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli.
Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego spotkania i wspólnego kolędowania w przedszkolu dzieci, nauczycieli i rodziców nim na niebie „zabłyśnie pierwsza gwiazdka" ...
17 grudnia 2014r. do wszystkich Biedronek przyszli zaproszeni Rodzice i najbliżsi. Pani Ola, Pani Dyrektor i Ksiądz Krystian powitali wszystkich przybyłych. Dzieci rozpoczęły swój przygotowany występ, gdzie nie zabrakło motywu Dziewczynki z zapałkami, wesołych aniołków, kolędników i postaci bajkowych. Wszyscy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich, wokalnych i tanecznych. Po tym nastąpił moment wspólnego zaśpiewania kolędy, dzielenia się opłatkiem, przekazania Rodzicom swoich samodzielnie wykonanych prezentów czyli bombki choinkowej i udekorowanych pierniczków, no i oczywiście poczęstunek. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone przez Rodziców słodkościami, co stanowiło najbardziej oczekiwany przez nich moment. Ufamy, że Rodzice obserwując występ, choć przez moment zapomnieli o swoich codziennych trudach i wzmocnili swoje poczucie dumy ze swoich pociech.