Spotkanie Opłatkowe

Tegoroczne Spotkanie Opłatkowe u „Pszczółek” miało wyjątkowy charakter. Święta Bożego Narodzenia to dla dzieci wspaniały czas, ogromna w tym zasługa rodziców. Dzieci doskonale o tym wiedzą i aby podziękować za wysiłki włożone w przygotowania świąteczne rodzicom, dzieci przygotowały przedstawienie świąteczne „Zmartwienie Śnieżynek”.
Jak na „starszaków” przystało dzieci wierszami, piosenkami i tańcami opowiedziały o tym, co dla nich jest najważniejsze w świętach.
Mamy nadzieję, że rodzice przez chwilę zapomnieli o codziennych obowiązkach i poczuli się dumni i szczęśliwi. Atmosferę zbliżających się świąt dopełniło wspólne kolędowanie i oczywiście prezenty samodzielnie wykonane przez dzieci.