Święty Mikołaj u MOTYLKÓW

Dzień 5 grudnia już od samego rana zapowiadał się niezwykle - wszystkie dzieci nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Nie zawiodły się, bo Święty pojawił się razem z workiem pełnym prezentów. Zmęczony daleką podróżą z mroźnej Laponii usiadł na krzesełku, by wysłuchać niespodzianek przygotowanych przez dzieci. Święty Mikołaj został powitany piosenką i tańcem. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów. Każde dziecko dostało książeczkę i słodki podarunek. Ale nie był to koniec niespodzianek – Mikołaj obdarował wszystkie Motylki nowymi zabawkami , które będą służyły wspólnej zabawie w przedszkolu. Na koniec spotkania cała grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.
Po pożegnaniu gościa, dzieci przystąpiły do rozpakowywania nowych zabawek i wspólnej nimi zabawy.