Wizyta Świętego Mikołaja

Tak jak wszystkie grupy przedszkolne, tak i BIEDRONKI odwiedził Święty Mikołaj. Zanim wszedł do sali, dzieci dowiedziały się, skąd wziął się zwyczaj obdarowywania dzieci i dorosłych przez niego. Wszyscy byli zadowoleni, uśmiechnięci i z pewną dozą nieśmiałości na twarzach. Dzieci zaprosiły Świętego by odpoczął na przygotowanym krześle a same pochwaliły się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi z repertuaru o Mikołaju i Świętach. W nagrodę zostały obdarowane prezentami w postaci zabawek dla całej grupy i czekoladą. Dzieci podziękowały Mikołajowi, machając na pożegnanie odprowadziły go do drzwi, aby mógł odwiedzić jeszcze inne dzieci, które na niego czekają. Wśród rozmów, okrzyków radości i zadowolenia wszyscy obejrzeli otrzymane prezenty i zaczęła się wesoła zabawa nimi. W międzyczasie, aby lepiej zapamiętać ten dzień, dzieci wykonały pracę plastyczną z Mikołajem, którą wszyscy mogą podziwiać na wystawce.