Święto Pluszowego Misia u Motylków

Bardzo ważnym aspektem w prawidłowym funkcjonowaniu przedszkola jest właściwa współpraca pomiędzy rodzicami a placówką. Jedną z tych form są zajęcia otwarte, które pozwalają rodzicom obserwować dziecko i postrzegać je na tle grupy.

25 listopada w Światowym Dniu Pluszowego Misia Motylki bawiły się ze swoimi pluszakami i rodzicami, którzy mimo wielu obowiązków przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Wszyscy razem wybraliśmy się „na wycieczkę z przyjacielem’’.

Na kolejnych stacjach na dzieci czekały różne niespodzianki i zadania do wykonania. Poprzez zabawę dzieci dowiedziały się o zwyczajach niedźwiedzi, poznały właściwości miodu i wesoło bawiły się przy muzyce. Na zakończenie dzieci wspólnie z rodzicami wykonały misie, które umieściliśmy na półkach indywidualnych.

Wspólna zabawa z rodzicami dała wiele radości i uśmiechu zarówno dzieciom jak i rodzicom.