Święto Pluszowego Misia u BIEDRONEK

Święto Pluszowego Misia w grupie BIEDRONEK było dniem wyjątkowo wesołej zabawy. Każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia. Były różnej wielkości, koloru i tkaniny. Każy był przytulany, towarzyszył w zabawie i podczas zajęć, służył jako podusia do odpoczynku i model portretowy. Poprzez zabawę dzieci dowiedziały się, jak został zapoczątkowany i przez kogo ten miły dzień, przypomniały sobie imiona bajkowych misiów, miały możliwość poćwiczyć przy okazji wykonywania misiowej opaski na głowę i puzzlowego obrazka swoją spostrzegawczość, pamięć, umiejętności kolorowania, wycinania, dokładnego przyklejania a co najważniejsze, utrzymywać przez cały dzień miłą atmosferę w grupie. Nie zabrakło też słodkiego akcentu w postaci miodku - każde dziecko spróbowało tego przysmaku, powąchało i przypomniało skąd się on bierze. To był bardzo miły i intensywny dzień.