BIEDRONKI

biedronka001Grupa IV Biedronki

Kiedy słońce świeci i gdy deszczyk pada,

Idzie do przedszkola dzieciaków gromada.

Wesołe biedronki to właśnie my,

Tak się nazywamy i fajnie tutaj mamy.

Najbardziej lubimy się uczyć i pracować.

Wiemy także, że w przedszkolu nie można próżnować.

Witamy w grupie wesołych Biedronek!

Prawie wszyscy z nas już wcześniej chodzili do przedszkola, dlatego spotkanie z koleżankami i kolegami w nowym roku szkolnym dostarczyło nam dużo radości. Bardzo lubimy się wspólnie bawić i uczyć. Powoli na nowo przyzwyczajamy się do zasad zachowania panujących w przedszkolu. Uczymy się pełnić dyżury, przygotowywać przybory do zajęć i utrzymywać porządek we własnej szafce i sali. Nasza grupa liczy 25 dzieci. Uczy i opiekuje się nami pani Ola oraz pani Halinka i pani Jola. Dzięki nim mamy zorganizowany plan dnia, pełen zabaw, śpiewów i tańców. Często również bawi się z nami pani Ewa, która dotrzymuje nam towarzystwa. Codziennie spotykamy w naszej sali panią Marysię, która podaje nam posiłki.

Jest to już drugi nasz rok w przedszkolu – jesteśmy starszakami. Do naszej grupy dołączyło kilku nowych kolegów i koleżanek. Dzięki kreatywnym zabawom, proponowanym przez panie wychowawczynie, zacieśniają się między nami więzy koleżeńskie. Uwielbiamy razem spędzać czas, śpiewać, tańczyć, bawić się.