Zabawa plastyczna - JESIEŃ

Czerwienie, żółcie, brązy. Różnorodność wzorów, technik i interpretacji otaczającej nas aury jesieni można od środy 22 października oglądać w holu naszego przedszkola. Na wystawie znajdują się prace wszystkich grup. Przedstawiają one wszystko to, co kojarzy nam się z tą porą roku. Są piękne drzewa, las z muchomorkami, które rosną w prawdziwym mchu. Jest Pani Jesień z suszonymi liśćmi.

Wszystkie prace dzieci wykonywały wspólnie z całą swoją grupą. Przedszkolaki bardzo chętnie, aktywnie i z dużym zaangażowaniem wykonywały swoje prace. Własna twórczość była dla nich źródłem radości, dobrej zabawy, a także nauki poprzez praktyczne działanie w zespole.

Każda grupa miały możliwość słownego przedstawienia swojej pracy oraz pokazania krótkiej części artystycznej związanej z wykonaną pracą lub z jesienią.