Motylki1

motylki gif001Motylki

Grupa "Motylki", to dzieci 4 letnie. Prawie wszystkie dzieci uczęszczały już wcześniej do przedszkola w roku ubiegłym. Dołączyło do nas dwoje dzieci – Kasia i Maciek, które zostały życzliwie przyjęte przez pozostałą część zespołu. Grupa liczy obecnie 26 dzieci. Dzieci dobrze się znają, co sprzyja dużej aktywności grupy. W naszej grupie panuje miła atmosfera, dzieci są pogodne i wesołe, chętnie się ze sobą bawią i pracują.

Motylki biorą udział w zajęciach dodatkowych takich jak: zajęcia rytmiczne, które odbywają się we wtorki, zajęcia z języka angielskiego, które odbywają się w poniedziałki i piątki oraz w ćwiczeniach ruchowych Metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne w środy i piątki.

Często wychodzą też na spacery i lubią bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywają na kocykach, słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.