Pożegnanie Przedzkola

Pożegnania nadszedł czas

Choć do końca roku szkolnego został jeszcze dzień, nasze starszaki – dzieci z grup Biedronki, Pszczółki i Świerszcze oficjalnie pożegnały już przedszkole.

Po śniadaniu wszyscy udali się do kościoła św. Jadwigi aby podczas uroczystej mszy świętej zakończyć naukę religii w przedszkolu. Po mszy dzieci i rodzice z poszczególnych grup podziękowały księdzu Januszowi za rok pracy i katechezy.

Po obiedzie odbyła się uroczystość w JOK . Uroczystość ta była okazją do ostatnich przedszkolnych występów – wspólnego śpiewu, recytowania i tańca.
Każdy absolwent przedszkola otrzymał też dyplom oraz pamiątkową książkę.

Niech „tęczowe wspomnienia” przypominają o mile spędzonych chwilach i odpędzają smutki. Wszystkim przedszkolakom życzymy spokojnych i wesołych wakacji, a odchodzącym dzieciom powodzenia na szkolnych ścieżkach!