Dni otwarte w Szkole Podstawowej

Dnia 14. VI. 2013 (wtorek) wszystkie starsze grupy (III-V) z wielką ciekawością wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim. Spotkały się z absolwentami naszego przedszkola, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Spotkanie to przebiegało w miłej i radosnej atmosferze - szkolne dzieci przygotowały wspaniałą część artystyczną na powitanie swoich młodszych kolegów, następnie odbyło się zwiedzanie klas – miejsca ich przyszłej nauki oraz zabawy na boisku szkolnym, na zakończenie wizyty każde z dzieci otrzymało pamiątkowy ołówek (mała namiastka wyprawki szkolnej)

Po powrocie do przedszkola odbyły się żywe rozmowy na temat miesiąca września oraz pierwszego dzwonka na lekcje. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem wielkości budynku i wyglądu sal lekcyjnych.