Teatrzyk "O rybaku i złotej rybce"

11 czerwca 2013r. nasze przedszkole odwiedzili artyści z Agencji „U Smoka Obiboka” w Nowym Sączu. Przygotowali scenografię inną niż do wcześniej oglądanych przedstawień. Dlatego wzbudziła ona jeszcze większe zainteresowanie niż zazwyczaj. Zamiast żywych aktorów dzieciom ukazały się kukiełkowe postacie i rozpoczęła się bajka „O rybaku i złotej rybce”. Były chwile strachu, radości i szczęścia. Dzieci przypomniały sobie, jak należy postępować w stosunku do swoich bliskich i przyjaciół, że nikogo nie wolno ranić ani słowami ani czynami. Po przedstawieniu wszystkie grupy mogły się sfotografować z kukiełkami na tle dekoracji. W nagrodę z właściwe zachowanie podczas występu, dzieci mogły obejrzeć taniec „fikaniec” . Został on nagrodzony gromkimi brawami.